• تلفن: ۰۹۳۳۲۲۳۱۱۰۶
 • ایمیل: info@sunnybeauty.ir
 • ساعات کاری: 09:00 - 18:00

نوشته بلاگ

 • ۲۷
  دی

  مدل های مختلف موی عروس

  مدل موی عروسی متناسب با نوع موهای شما

  برای خیلی از عروس خانم ها انتخاب مدل موی عروسی به اندازه پیدا کردن لباس عروس مهم است. اگر شما هم جزو آن دسته هستید این مطلب می تواند به شما کمک کند که بهترین مدل مو را برای عروسی تان پیدا کنید.

  دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

  مدل موی عروس برای موهای فر

  با چیزی که خدا به شما داده نجنگید و آن را بپذیرید! اگر موهای فری دارید و وسط تابستان است هر چقدر هم که اتو مو را داغ کنید باز در کمتر از یک ساعت دوباره موهای تان فر می شود. به جای آنکه بخواهید از شر فر موهای تان خلاص شوید، سعی کنید آن را یک مدل زیبا درست کنید و به نمایش بگذارید. چه عروسی تان در فصل زمستان است و چه تابستان حتما از محصولات حالت دهنده مویی که ضد وز هستند استفاده کنید. برای نگه داشتن حالت موهای تان می توانید از سنجاق سر هم استفاده کنید.

  مدل موی عروس برای موهای صاف

  اگر موهای صافی دارید هم سعی نکنید با آن بجنگید. حتی اگر موهای تان را فر ریز هم کنید ممکن است تا پایان مراسم دوباره صاف شوند. می توانید فرهای خیلی درشت داشته باشید و یا مدل موی نرم و براق را انتخاب کنید، مثلا شینیون پایین و یک طرفه و یا مدل موی پیچ فرانسوی که بتوانید جنس نرم و ابریشمی موهای تان را به نمایش بگذارید.

  مدل موی عروس برای موهای نازک

  اگر موهای نازک و یا کم پشتی دارید بهتر است یک مدل موی ساده انتخاب کنید. بهتر است موهای تان را جمع کنید که نگران شل و بی حالت شدن آن نباشید. ولی مدل موی جمع به معنی یک مدل موی کسالت بار نیست، به دنبال یک مدل موی جمع خیلی هیجان انگیز باشید. می توانید به آن تیغ ماهی، بافت، پیچ و تاب، گل های تازه و گلِ سرهای زیبا اضافه کنید. از آنجایی که موهایی که خیلی تمیز هستند و تازه شامپو شده اند خیلی نرم می شوند و نمی توانند سنجاق را نگه دارند اگر موهای نازکی دارید بهتر است یک روز قبل به حمام بروید. اسپری حالت دهنده را هم فراموش کنید.

  مدل موی عروس برای موهای پرپشت

  برای اینکه خرمن موهای تان را به نمایش بگذارید بهتر است یک مدل موی نیمه باز انتخاب کنید. بهتر است قسمتی از آن را ببافید یا بپیچانید تا رسمی تر شود. ولی اگر نمی خواهید این کار را بکنید و می خواهید صرفا موهای تان را باز بگذارید کمی زودتر به آرایشگاه بروید تا ابتدا موهای تان را صاف کند و بعد آن را فر کند. می توانید مقدار خیلی کمی واکس مو هم به موهای تان بزنید تا هم موهای تان را براق کند و هم به آن حالت بدهد.

  مدل موی عروس برای موهای چرب

  اگر موهای تان زود چرب می شود بهتر است مدل موی باز را بی خیال شوید. یک شینیون محکم که نیازی به دستکاری نداشته باشد برای شما مناسب است چون اگر به موهای تان دست بزنید ترشح چربی اش بیشتر می شود. می توانید برای ریشه موهای تان از شامپو خشک استفاده کنید که چربی اضافه مو را می گیرد و بوی خوبی هم دارد.

  مدل موی عروس برای موهای بلند

  با داشتن موهای بلند گزینه های زیادی پیش روی تان است، انواع مدل موهای باز، جمع و نیمه باز برای شما مناسب هستند. پیشنهاد ما مدل موی دم اسبی یک طرفه است که برای موهایی که تا سر شانه و یا بلندتر هستند فوق العاده است. همچنین می توانید بخشی از موهای تان را فر کنید یا ببافید. اگر پشت لباس تان باز است و می خواهید موهای تان را باز بگذارید ممکن است موهای تان به پشت تان بچسبد، برای جلوگیری از این اتفاق از یک ژل حالت دهنده غیر چرب استفاده کنید.

  مدل موی عروس برای موهای کوتاه

  اکثر عروس ها فکر می کنند که برای روز عروسی حتما باید موهای بلندی داشته باشند، ولی بسیاری از مدل ها با موهای کوتاه زیباتر می شود. بیگودی برای موهای کوتاه خیلی زیبا می شود (مانند مدل موهای بازیگران هالیوودی قدیمی)، ولی یادتان باشد حتما در طول مراسم یک تافت همراه داشته باشید.

0 دیدگاه

یک پاسخ بگذارید