• تلفن: ۰۹۳۳۲۲۳۱۱۰۶
 • ایمیل: info@sunnybeauty.ir
 • ساعات کاری: 09:00 - 18:00

نوشته بلاگ

 • ۲۷
  دی

  انتخاب آرایشگر خوب برای عروس

  آرایشگر عروس؛ چطور انتخاب کنیم؟

  مدل موی زیبا برای عروس خانم ها به اندازه مدل لباس عروس اهمیت دارد. در مراسم عروسی باید بهترین مدل موی زندگی تان را داشته باشید. برای انتخاب آرایشگر عروس مورد نظرتان این نکات را در نظر بگیرید.

  اول لباس عروس تان را انتخاب کنید

  برای اینکه در آرایشگاه عروس، آرایشگر بتواند مدل موی مناسب شما را انتخاب کند لازم است که عکس هایی از لباس عروس تان ببیند. البته اگر بتواند شما را در حالی که لباس عروس به تن دارید ببیند خیلی بهتر است. می خواهید تاج داشته باشید؟ تور چطور؟ آرایشگر عروسی تان باید جواب این سوالات را بداند تا بتواند مدل مویی که با همه چیز شما متناسب است را پیدا کند.

  مقدمات مدل موی عروسی را آماده کنید

  مقدمات مدل موی روز عروسی هر چه زودتر شروع شود بهتر است، اینکه موهای تان در روز عروسی چه مدلی باشد تنها یک طرف معادله است. چیزهای دیگری مثل رنگ موی دلخواه تان، وضعیت مو و میزان بلندی آن را هم حتما باید در نظر بگیرید. از قبل با آرایشگر عروسی تان هماهنگ کنید تا موهای تان در روز عروسی حالت، بلندی و رنگ دلخواه تان را داشته باشد.

  برای آرایشگر عروسی تان تخته فکر (مود برد) طراحی کنید

  می توانید تصاویری از تم عروسی، لباس عروس، مدل مو، مدل آرایش و هر چیز دیگری که در ذهن تان دارید را در یک تخته فکر جمع آوری کنید و در اختیار آرایشگر عروسی تان قرار دهید. یک آرایشگر عروس ترجیح می دهد ایده ها را ببیند تا اینکه صرفا بشنود. با این کار بهتر می توانید با آرایشگر عروسی تان ارتباط برقرار کنید.

  بهتر است پیش آرایشگر همیشگی تان بروید؟

  بستگی دارد. مزیت استفاده از آرایشگر همیشگی این است که او به خوبی با موهای شما آشناست و می تواند به شما کمک کند تا موی دلخواه تان را داشته باشید. ولی خب معایبی هم دارد و آن این است که ممکن است آرایشگر شما در زمینه مدل مو و آرایش عروسی تخصص نداشته باشد. یک آرایشگر عروس حرفه ای و باتجربه با انواع مدل های مو و سبک های آرایش جدید عروسی آشنا است و می تواند ایده های بهتری برای روز عروسی شما داشته باشد.

  آرایشگر عروسی پیدا کنید که یک شنونده خوب باشد

  یک جلسه مشاوره با آرایشگر عروسی تان بگذارید و ببینید که چقدر به صحبت های شما توجه می کند. وقتی در مورد جزئیات عروسی صحبت می کنید به خوبی گوش می دهد و یادداشت برداری می کند؟ شما به آرایشگر عروسی احتیاج دارید که به تک تک جزئیات توجه کند تا بتواند موهای شما را طوری درست کند که با لباس عروس، جواهرات، آرایش صورت و تم عروسی هماهنگی داشته باشد.

  از نظرات کارشناسانه آرایشگر عروس استفاده کنید

  یک آرایشگر عروس حرفه ای مثل هر هنرمند، طراح و فرد خلاق دیگری ایده های نابی برای مدل مو و آرایش عروس دارد. آن ها فلسفه های خاص خودشان را برای انتخاب سبک شما دارند و همه چیز از جمله لباس، تم عروسی، شکل صورت، جنس مو و جزئیات دیگر را در نظر می گیرند. با دقت به آن ها گوش دهید و یاد بگیرید، ولی هر جا لازم بود نظرتان را بگویید این کار به آن ها کمک می کند که بتوانند بهترین سبک را برای شما انتخاب کنند.

  از تخصص آرایشگر عروسی تان اطمینان حاصل کنید

  میزان حرفه ای بودن آرایشگر عروسی تان را می توانید از آلبوم عکس عروس هایی که قبلا درست کرده است بفهمید. اگر بتوانید با بعضی از عروس هایی که داشته است صحبت کنید خیلی خوب است. یک آرایشگر عروس حرفه ای چند ماه قبل از مراسم یک جلسه تست برای شما می گذارد تا خودتان را با آن سبک آرایش و مدل مو ببینید. همچنین از زوایای مختلف از شما عکس می گیرد که با دیدن عکس ها بهتر بتوانید در مورد مدل مو و آرایش تان تصمیم بگیرید.

  مسئله زمان را فراموش نکنید

  یادتان باشد که زمان رفتن به آرایشگاه عروس خیلی مهم است چون اگر خیلی زود بروید با گذشت زمان ممکن است طراوت تان را از دست بدهید و اگر دیر بروید این کار عجله ای می شود و ممکن است به شکل دلخواه تان نرسید. پس بهترین کار این است که روزی که برای تست می روید تایم بگیرید و در روز عروسی برای اطمینان نیم ساعت بیشتر از آن وقت را در نظر بگیرید.

  آرایشگر عروسی شما چه کسی بود؟ آیا از مدل مو و آرایش عروسی تان راضی بودید؟

0 دیدگاه

یک پاسخ بگذارید